Metro İnternet

Metro İnternet Hizmetleri

Metro İnternet Hizmetleri

En kısa sürede Netprime Telekom Metro İnternet Tarifelerimiz hizmetinize sunulacaktır.

 

NETPRİME METRO İNTERNET HİZMETİ :

GöcekDalamanOrtacaFethiyeSarıgermeDalyan, Hisarönü, Ölüdeniz başta olmak üzere Muğla ili ve ilçelerinin hepsinde  Türk Telekom devresi üzerinden VAE (veri akış yöntemi) teknolojisi ile 1000 MBPS’ye kadar FTTB, FTTC, FTTH, FTTK, FTTN fiber geniş bant internet hizmeti sunulması planlanmaktadır.

Metro internet hizmetleri
Metro internet hizmetleri

Metro Ethernet İnternet Tarifeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Metro İnternet

Metro Ethernet Nedir?

Metro Ethernet, bir metropol alan ağı (MAN) üzerinden noktadan noktaya veya çok noktalı bağlantı hizmetleri sağlayan bir Ethernet taşıma ağıdır (Yukarıdaki Şekil de gösterilmiştir). Ethernet, bir LAN teknolojisi olarak ortaya çıktı ve düşük hızlı WAN teknolojilerinin yerini aldı.

İş, konut ve mobil aboneler, maliyet etkinliği, esnekliği ve basitliği nedeniyle servis sağlayıcılardan Ethernet hizmetlerini seçer. Servis sağlayıcılar Metro Ethernet’i şu amaçlarla kullanır:

  • İş ofislerini veya veri merkezlerini birbirine bağlar. Metro Ethernet, iki siteyi veya yüzlerce siteyi birbirine bağlayabilir.
  • Konut abonelerini veya işletmeleri İnternet’e bağlar.
  • Genel veya özel bulut veri merkezlerine bağlantı sağlar.
  • Toptan mobil ana taşıyıcı hizmetleri sağlar.
  • Ticari müşteriler tarafından video konferans için kullanılan ve konut aboneleri tarafından IPTV ve video uygulamaları için kullanılan çok noktaya yayın teslimatı sağlar.

Kaynak

Şirketimizce Alt Yapı İşletmeciliği kapsamında herhangi bir elektronik haberleşme hizmeti sunulmamaktadır.