alt
alt
VERMİŞ OLDUĞUMUZ İNTERNET HİZMETLERİ

NETPRİME
İNTERNET HİZMETLERİ

Netprime Telekom internet hizmeti vermek için Bilgi Teknolojileri Kurumun’a (BTK)  lisans başvurularını yapmıştır.İnternet Servis Sağlayıcı olarak 26.10.2022 tarihinde firmamız yetkilendirilmiştir. Netprime Telekom olarak verilecek olan hizmetler ;

Netprime İnternet Hizmetleri

Netprime Telekom internet hizmeti vermek için Bilgi Teknolojileri Kurumun’a (BTK)  lisans başvurularını yapmıştır.

İnternet Servis Sağlayıcı olarak 26.10.2022 tarihinde firmamız yetkilendirilmiştir. Netprime Telekom olarak verilecek olan hizmetler ;

Netprime internet hizmetleri
Netprime internet hizmetleri

NETPRİME AİRFİBER İNTERNET HİZMETİ :

Göcek, Dalaman, Ortaca, Fethiye, Sarıgerme, Dalyan, Hisarönü ve Ölüdeniz bölgelerini kapsayacak şekilde kurulacak olan pop noktaları ile airfiber geniş bant internet hizmeti sunulacaktır. Airfiber sistemi esnek ve yerel bir hizmet olup birçok avantajı bulunaktadır. Altyapı gereksinimini minimum seviyeye indiren sistem için planlamalarımız tamamlanmış bulunmaktadır. 

 

NETPRİME ADSL ve VDSL İNTERNET HİZMETİ :

Göcek, Dalaman, Ortaca, Fethiye, Sarıgerme, Dalyan, Hisarönü, Ölüdeniz başta olmak üzere Muğla ili ve ilçelerinin hepsinde  Türk Telekom devresi üzerinden VAE (veri akış yöntemi) teknolojisi ile 100 MBPS’ye kadar geniş bant internet hizmeti sunulması planlanmaktadır.

 

NETPRİME FTTX FİBER İNTERNET HİZMETİ :

Göcek, Dalaman, Ortaca, Fethiye, Sarıgerme, Dalyan, Hisarönü, Ölüdeniz başta olmak üzere Muğla ili ve ilçelerinin hepsinde  Türk Telekom devresi üzerinden VAE (veri akış yöntemi) teknolojisi ile 1000 MBPS’ye kadar FTTB, FTTC, FTTH, FTTK, FTTN fiber geniş bant internet hizmeti sunulması planlanmaktadır.

 

NETPRİME METRO İNTERNET HİZMETİ :

Göcek, Dalaman, Ortaca, Fethiye, Sarıgerme, Dalyan, Hisarönü, Ölüdeniz başta olmak üzere Muğla ili ve ilçelerinin hepsinde  Türk Telekom devresi üzerinden yada Radyolink ile kurumsal müşterilerimize simetrik yada asimetrik internet erişimi sağlanması planlanmaktadır.
Gigabit wireless
 

Şirketimizce Alt Yapı İşletmeciliği kapsamında herhangi bir elektronik haberleşme hizmeti sunulmamaktadır.